
Світильник підвісний, стельовий Chime G4 СD30-500-3 Чорний (AtmoLight)
1 820 ₴
- В наявності
- Код: 1181211
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний Chime G9 СD30-500-3 Чорний (1181211) Світильники Atmolight - розмаїття форм і рішень для інтер'єрів у стилі лофт, скандинавському та сучасному стилях. Світильники пофарбовані порошковою фарбою. Світильники колекції Chime універсальні для будь-якого інтер'єру. У комплекті йде інструкція з монтажу, а в разі виникнення будь-яких запитань ми з радістю проконсультуємо і допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Якість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливе також повернення та обмін. Лампи не йдуть у комплекті. Кріплення - металева планка. Довжина шнурів 1 метр, можна вкоротити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 3 см |
| Діаметр стельової чаші | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для вітальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Люстри-підвіси |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴

