
Люстра підвісна, стельова Dribble C210-450-3 Білий (AtmoLight)
1 740 ₴
- В наявності
- Код: 2121312
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра підвісна Dribble C210-450-3 Білий (1345) Світильники Atmolight - різноманітність форм і рішень для інтер'єрів у стилі лофт, скандинавському та сучасному стилях. Світильники пофарбовані порошковою фарбою. Світильники з колекції Capella - це сплетіння геометричних форм, що надає витонченості та легкості Вашому інтер'єру. У комплекті йде інструкція з монтажу, а в разі виникнення будь-яких питань ми з радістю проконсультуємо і допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Якість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливе також повернення та обмін. Лампа не йде в комплекті. Кріплення - металева планка. Довжина шнура 1 метр, можна вкоротити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Діаметр | 16 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для вітальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Люстри-підвіси |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴

