
Люстра стельова, підвісна Bell P360 Чорний з золотом (AtmoLight)
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 1391114
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова Atmolight Bell P360 Чорний з золотом Світильники Atmolight - різноманітність форм і рішень для інтер'єрів в стилі лофт, скандинавському та сучасному стилях. Світильники пофарбовані порошковою фарбою. Світильники колекції Chime універсальні для будь-якого інтер'єру. Для кафе, громадських просторів, виробничих приміщень. У комплекті йде інструкція по монтажу, а при виникненні будь-яких питань, ми з радістю проконсультуємо і допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення з допомогою світильників Atmolight.Якість підтверджена сертифікатами відповідності-ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливий також повернення і обмін. Лампа не йде в комплекті. Кріплення - металева планка. Довжина шнура 1 метр, можна вкоротити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Діаметр | 36 см |
| Діаметр стельової чаші | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для вітальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Декоративні люстри |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴


