-2%

Блок живлення для світлодіодної стрічки DC24 100W 4.2А LED-24-100 IP20 (Біом)
224 ₴
219,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023441
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри.
Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00023441 |
| Бренд | BIOM |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 100 W |
| Назва | Блок живлення BIOM DC24 100W 4.2А LED-24-100 |
| Розмір | 138x50x23 |
| Робоча напруга | AC 180-264V/50-60Hz |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4.2 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,52 ₴






