
Світлодіодна LED стрічка 24V 18W 2835 240Led/m 100Lm/W 4500К нейтральний білий (Externum) 5 метрів (EH)
824 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-STR8IP
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED стрічка 24В 18Вт 2835 240Діод/м 100Лм/Вт 4500К нейтральний білий (Externum), EH 5 метрів
Перетворіть свій простір за допомогою світлодіодної стрічки Externum. Її нейтральне біле світло створює затишну атмосферу, а висока яскравість до 100 лм/Вт забезпечує ефективне освітлення. Зі щільністю 240 діодів на метр ця стрічка ідеально підходить для широкого спектра освітлювальних проєктів. Просте встановлення і надійна якість EH роблять її чудовим вибором для дому, офісу або комерційного використання.
Продаж бухтами по 5 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість світлодіодів шт./м | 240 |
| Напруга живлення | 24 В |
| Споживана потужність Вт/м | 18 Вт |
| Світлова видатність | 100 Лм/Вт |
| Серія | Externum |
| Температура світіння | 4500K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цена за | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴

