
Блок живлення LED драйвер компактний 24V 200W (Герметичний IP67) (ElectroHouse)
1 493 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-DR200W24G
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення LED драйвер компактний 200 Вт 24 В (серія Герметична IP67), гарантія 2 роки EH-DR200W24G від компанії Electro House призначений для живлення світлодіодної стрічки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 гр |
| Вхідна напруга | 170-265 В |
| Висота | 2 см |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина: | 6,2 см |
| Захист (IP) | IP67 |
| Потужність | 200 Вт |
| Серія | Герметична IP67 |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 493 ₴

