
Неонова стрічка світлодіодна помаранчева 220В 7Вт/м 8х16мм-1 smd2835 120ЛЕД/м IP65 герметична (AVT)
141 ₴/м
Мінімальне замовлення — 3 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1018109
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неонова стрічка світлодіодна помаранчева AVT-1 220V smd2835 120LED/м 7Вт/м IP65
Led NEON №53-O-АVT-1 NEON зараховується до класу «AVT-1», саме тому великий термін служби презентованого продукту обов'язково вас порадує. Виріб має в розпорядженні високі параметри міцності: не покривається тріщинами і не б'ється, з цієї причини цей продукт виграшно і економно замінить укорінений дюралайт і газорозрядний неон. Виріб вживає мало електроенергії, але, при всьому цьому, володіє дуже високою насиченістю, пружне і акуратне, вологозахищене і удароміцний, що дозволить зробити його комфортним у використанні.
Увага! Не дозволяйте дітям гратися зі світлодіодним неоном 220В щоб уникнути ураження електричним струмом.
Підключення та кріплення неону повинні виконуватися грамотним фахівцем. Частота порізки 1 метр. Розділяти можливо виключно в тих областях, де є особлива позначка. По завершенні монтажу led неон не має потреби в додатковому сервісі.
Гнучкий LED неон №53-O-АVT-1 NEON 220V представленого кольору використовують для:
Декорування — электроподсветка насаджень, фасадів жител, зовнішнє підсвічування вітрин бутіків.
Підсвічування рекламних пристроїв.
Зовнішнє оформлення ресторанів, кафе, нічних клубів, АЗС, офісів і гральних будинків.
Світлові вивіски, написи, букви.
Дизайн ландшафту.
Розробка світлових фігур, обмотування насаджень.
Розважальна інсоляція — наприклад, зовнішня новорічна ілюмінація приватних таунхаусів і готелів.
Велика колірна гамма неону відкриває невичерпні можливості для втілення цікавих ідей та рекламного дизайну.
Важливо! Не мочати і не пускати в хід неон у воді (басейни, акваріуми)!
Вологозахищеність IP65 дозволяє використовувати виріб під відкритим небом і вологих кімнатах.
Світло неону не шкідливий для очей, тому що виріб не включає ультрафіолетового спектру. Виріб виробляє пастельні і чисті кольори. Продукт вживає не більше 7,1 Вт на 1 м. led НЕОН №51-B живиться від напруги 220 Вольт.
Гнучкий помаранчевий (О) led неон №53-O-АVT-1 NEON AVT 120 led/м 7,1 Вт/м SMD2835 220V забезпечений супер насиченими світлодіодами. Якщо захотіти його можна вигинати, саме тому він органічно здатний приймати будь-які форми. Здатність приєднувати в один ряд до 50 м стрічки без вживання інших блоків живлення і підсилювачів робить неон практичним і комфортним.
Технічні дані неону:
Виробник — Китай
Модель — 53-O-АVT-1 NEON
Тип світлодіодів — SMD 2835
Вихідний матеріал оболонки - ПВХ
Колір діодів —помаранчевий (О)
Кількість світлодіодів — 120 led/м
Напруга — 220В
Потужність — 7,1 Вт/м
Клас захисту IP65
Розміри — 8*16 мм
Ширина неону всередині — 5 мм
Котушка — 50 м
Гарантійний термін — 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 16 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 50 М |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 100 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Потужність | 7W |
| Застосування | Для вулиць |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік на метр | 100 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип живлення | Від мережі (блок птання) |
| Кут світіння | 140° |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 3 м



