
Неонова стрічка світлодіодна жовта 12В 8Вт/м 8х16мм ПВХ smd2835 120ЛЕД/м IP65 герметична
121 ₴/м
Мінімальне замовлення — 3 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1018096
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неонова стрічка світлодіодна жовта 12V 8х16 пвх smd2835 120LED/м 8Вт/м IP65
Презентоване виріб можна просто зігнути, прикріпити його як хочете або зав'язати у вузол, врізати практично під будь-яким кутом. Ви завжди зможете встановити цілісний неон або його частина. Оскільки представлений шнурок неону швидко згинається, він органічно приймає всілякі жалаемые форми.
Еластичний led неон жовтого кольору — це плата з інстальованими на її поверхні яскравими світлодіодами, вмещенная в пвх-оболонку. Неон стійкий до перепадів температури і має можливість бути використаний в місцях, ніяк не залежать від навколишнього зовнішнього середовища.
Даний led NEON відноситься до продукції серії «СТАНДАРТ». У порівнянні зі своїм предком, скляним неоном, презентована модель володіє чималою кількістю переваг: витончений, не тріскається, м'який, ударостійкий, вологозахищений і набагато більш яскравий. Крім того, вживає трохи електричної енергії, що робить його практичним у використанні. Довготривалий строк служби дозволить зробити зазначене виріб ще більш привабливим.
Представлений led НЕОН живиться від напруги 12 Вольт, що нешкідливо для людського організму. Це виріб небезпечно для очей, тому що не зберігає ультрафіолету.
Еластичний LED неон жовтого кольору можна пускати в хід для внутрішнього і для зовнішнього освітлення:
Ландшафтний дизайн.
Розважальне освітлення.
Твір світяться фігур фантастичных героїв і звірів.
Зовнішня реклама — вивіски, написи, світлові букви.
Підсвічування торгового обладнання, вітрин та рекламних пристроїв.
Світлове оформлення ресторанів, гральних будинків, нічних клубів, кафе.
Декорное освітлення театральних афіш.
Це виріб обачливо і вигідно замінює усталений газорозрядний неон і дюралайт, так як ефект світла неону такий, що він виробляє чисті і пастельні кольори, а один метр неону вживає не більше 6 Вт.
Технічні дані світлодіодного неону:
Виробник — КНР
Клас — СТАНДАРТ
Тип світлодіодів — SMD 2835
Колір діодів — жовтий (Y)
Скупчення світлодіодів — 120 led/м
Напруга — 12В
Потужність — 6 Вт/м
Ступінь захисту — IP65
Герметичність — так
Розмір — 8*16мм
Бобіна — 25 м
Кратність різання — 2,5 см
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 16 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 25 м |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Потужність | 8W/m |
| Застосування | Для вулиць і приміщень |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік на метр | 170 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип живлення | Від мережі (блок птання) |
| Кут світіння | 140° |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 3 м





