Led блок живлення 5V МС-40A 200 Вт IP20
Характеристики блоку живлення:
Вага: грам
Розміри: 200*110*50 мм
Тип корпусу: перфорований
Матеріал корпусу: Метал
Вихідна потужність: 200 Вт
Вихідна напруга: 5V
Струм на вході: 40 А
Гарантія – 1 рік
Клас захисту: IP20
Даний блок живлення відносять до серії MC 5V. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є одним з їхніх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення в будь-якому місці.
Представлені блоки порадують вас надійністю і стабільністю роботи. Ця серія джерел живлення перевірена часом на led ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії і користуються такими блоками для створення світло-технічних проектів.
Вихідну стабілізовану напругу 5V даного джерела живлення безпечно для людини. Блок живлення має захисний металевий перфорований корпус ступінь захисту IP20 і встановлюється в приміщеннях з нормальною вологістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 160-260 V |
| Висота | 50 мм |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 200 мм |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 200W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 40 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴





