Діммер FUT036 Miboxer для управління яскравістю монохромних світлодіодних стрічок, Led лінійок, Led модулів. Працює в комплекті з багатозонним пультом 2.4 ГГц. Двоканальний діммер також може працювати в зв'язці з пультами серій: FUT091, FUT092, FUT006, FUT007 В1 / Т1 В2 / Т2 В4 / Т4 FUT087.
Процес синхронізації діммера з пультом слід виконувати в такому порядку:
Вимкнути живлення, через 10 секунд знову ввімкнути.
Коли індикатор ввімкнено, тисніть на будь-яку зону 1 раз протягом 3-х секунд.
Світло повільно блимне 3 рази - це означає, що зв'язок встановлено успішно.
Якщо індикатор не заблимав, то зв'язок встановити не вийшло, будь ласка, вимкніть живлення і повторіть вищевказані дії.
Синхронізація/десинхронізація діммера виконується наступним чином:
Вимкніть живлення, через 10 секунд знову увімкніть.
Коли загориться світло, коротким натисканням натисніть на обрану зону – 5 разів протягом 3-х секунд.
Світло швидко заблимає 10 разів – це означає, що десинхронізація відбулася успішно.
Якщо світло не заблимало швидко, то десинхронізація не відбулася. Знову вимкніть і повторіть вищевказані дії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | Mi Light |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон керування | 4 |
| Потужність | 120W |
| Призначення | Для монохромних стрічок |
| Особливості | Без пульта |
| Робоча напруга | 12 V |
| Радіус дії | до 30 м |
| Тип | Радіо (RF) |
| Струм на виході | 10 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴





