-2%

Консольний світлодіодний прожектор LED вуличний 50Вт 6000К IP65-STL (AVT)
855 ₴
837,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1016166
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Консольний прожектор Led AVT-STL 50Вт 6000К IP65
Для тих, хто живе в своєму будинку або котеджі, вуличний LED прожектор стане чудовим рішенням підсвічування робочих зон, прибудинкових територій, де існує підвищена вологість повітря. Висока ступінь захисту IP65 робить цей консольний прожектор довговічним до зовнішніх впливів навколишнього середовища.
Вуличне підсвічування покликане бути не виключно насиченим, але і економічним. І в цій справі на допомогу вдаються інноваційні led технології. Вдалим представником вищевказаного типу освітлення по праву є представлений діодний вуличний консольний прожектор, а по-простому — ліхтар. Потужність цього прожектора досягає 50W , що рівнозначно вуличних ліхтарів з лампами розжарювання в 500W. Предохраненный корпус і герметичність led вуличного світильника роблять його міцним до фізичних впливів навколишнього середовища: попаданню міського чада, води всередину освітлювального приладу. Використання інноваційних складових і якісна зборка забезпечать збереження і довготривалий період служби представленого джерела світла.
У той час, коли ви їдете в авто по нічних автомагістралях або піти погуляти ввечері вуличками рідного міста, отримувати задоволення від проспектів і магістралей вам дають можливість зовнішні світильники. Саме завдяки ним ви відчуваєте себе безпечно і умиротворено.
Ось такий прожектор досить вдало використовують для декоративного освітлення, підсвічування споруд і об'єктів, множинних рекламних пристроїв, бордів, монументів, написів, а також у ландшафтному оформленні.
Серед незвичайних якостей led прожекторів треба додатково назвати:
Довгий термін служби - 30,000-50,000 годин.
Витривалість до пошкоджень.
Відсутність потреби в особливій утилізації.
Високий ккд.
Температура нагрівання менше.
Доступні за ціною.
Не важкі.
Є сенс згадати і про такий перевазі представленого прожектора, як невисоке споживання енергії: з потужністю 10 Вт по яскравості його дозволено порівняти з галогенним прожектором старого зразка в цілих 100 Ватт!
Присутність світлодіодних прожекторів передбачає ощадливість електрики.
Найчастіше, консольні освітлювальні прилади ставлять на утримувачі. Вони експлуатуються для освітлення трас та вулиць, заводів та фабрик, автостоянок та інших зовнішніх об'єктів.
Технічні дані:
Потужність: 50W
Робоча напруга: 175-250V
Температура світіння: холодний, 6000К
Світловий потік: 6000 lm
Кут розсіювання: 120 градусів
Колір корпусу: сірий
Ступінь захисту: IP65
Термін служби: 30000 годин
Робоча температура: -20... 40
Частота: 50Hz
Габаритні розміри: 375*147 *38 мм
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Висота | 32 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина: | 293 мм |
| Клас якості | Professional |
| Клас енергоефективності | А + |
| Матеріал корпусу | Сплав алюмінію |
| Потужність | 50W |
| Робоча напруга | 110-265 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Світловий потік | 6000 Lm |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип діода | SMD |
| Колір світіння | Білий холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837,90 ₴

