
Світлодіодна стрічка зелена СОВ 12В 9Вт/м 320ЛЕД/м IP20
115 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1022564
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка зелена 12V СОВ 320LED/м IP20 - це стильний та ефективний спосіб освітлення для вашого приміщення. За рахунок великої кількості діодів та їх малого розміру створюється ефект суцільного світіння.
Де застосовуються світлодіодні стрічки СОВ 12В?
Зелену світлодіодну стрічку COB 12B використовують для підсвітки самих різних об’єктів. Вона підходить для освітлення різних зон, включаючи кухню, ванну кімнату, або робочий стіл. Вона також може використовуватись і для декоративного підсвічування меблів або архітектурних елементів.
Переваги світлодіодної стрічки СОВ 12В
Серед переваг цієї стрічки слід відмітити:
Висока яскравість світла.
Тривалий термін експлуатації.
Компактні розміри.
Гнучкість, що значно розширює експлуатаційні можливості стрічки.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж зеленої світлодіодної стрічки СОВ 12В досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 12В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTK |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 320 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Потужність | 9W/m |
| Робоча температура | -25 °C — +60 °C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 20 000 год |
| Тип діода | COB |
| Тип живлення | Від мережі (блок птання) |
| Кут світіння | 180° |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м




