-4%

Панель LED стельова світильник Армстронг 600х600мм 36Вт 5000К IP20 3600Лм (AVT)
480 ₴
460,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022614
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-панель з розмірами 600х600 мм і потужністю 36 Вт - хороший вибір для освітлення приміщень з великою площею. Особливість цих LED-панелей – рівномірний розподіл світлового потоку по всій поверхні об’єкту. Таке технічне рішення значно комфортніше від класичних приладів освітлення, оскільки не викликає надмірного навантаження у очах.
Сфери застосування LED-панелі
LED-панелі ідеально підходять для офісів, магазинів, готелів, лікарень та інших комерційних та резиденційних приміщень, де вимагається якісне та енергоефективне освітлення. Завдяки своєму тонкому дизайну та якісному освітленню вони добре підходять для встановлення у стелях.
Основні переваги лед-панелі 600х600
Лед-панелі з яскравістю 3600 люменів мають декілька переваг:
Висока якість світла. Діоди забезпечують яскраве та рівномірне освітлення без мерехтіння.
Довговічність. Мають значно більшу тривалість служби порівняно зі звичайними джерелами світла, що зменшує необхідність в частій заміні та обслуговуванні.
Безпечність. В складі цих LED-панелей відсутні токсичні матеріали, що робить їх оптимальним рішенням для організації освітлення житла.
Монтаж LED-панелей
Для монтажу LED-панелі потрібно спочатку встановити кріплення на стелю з урахуванням вимог щодо безпеки. Після цього вставляємо панель у встановлені кріплення та з'єднуємо її з джерелом живлення, забезпечуючи правильне підключення електричних з'єднань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір світіння | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Довжина: | 595 мм |
| Потужність | 36W |
| Світловий потік | 3600 Lm |
| Робоча напруга | AC160-242V |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Клас якості | Standart |
| Температура світіння | 5000 K |
| IP захист | IP20 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Тип обладнання | Світлодіодна панель |
| Тип приміщення | Для магазину; Для офісу; Для кафе; Для бару |
| Матеріал плафонів/абажура/підвісок | Пластик |
| Напруга в мережі | 220 В |
| Форма плафонів/абажура/підвісок | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460,80 ₴




