-3%

Світлодіодний контролер для LED стрічки W+WW RF Music 2-канальний 12А DC12-24В радіо сенсорний 6-кнопок чорний (AVT)
1 326 ₴
1 286,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022760
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер W+WW RF Music 2-канальний 12А DC12-24V Радіо - Сенсорний 6 кнопок Контролер W+WW RF Music 2-канальний 12А DC12-24V використовується для керування колірною температурою світла лeд стрічок. "W" - білий колір (White); "WW" - теплий білий колір (Warm White). LED контролер W+WW DC12-24V дозволяє настроювати відтінки світла від холодного білого до теплого білого, що дозволяє створювати різні атмосфери у приміщенні або підсвічування для різних завдань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 144W; 288W |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Радіо (RF) |
| Призначення | Для W+W-стрічок |
| Клас якості | Professional |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Особливості | Music |
| IP захист | IP44 |
| Струм на виході | 12 A |
| Кількість зон керування | 1 |
| Пульт керування | Сенсорный/кнопочний |
| Кількість кнопок | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 286,22 ₴

