
Світлодіодний контролер для LED стрічки RGBW RF Music 24А DC12-24В радіо сенсорний 8 кнопок чорний (AVT)
1 326 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022735
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
RGBW LED Контролер RF Music 24А DC12-24V Радіо - Сенсорний 8 кнопок
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGBW стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен LED контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролера RF Music 24А DC12-24V складає 24А, має 4 канали, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
LED контролер RGBW DC12-24V 24A для керування:
кольором і яскравістю світіння лед підсвітки;
режимом світіння;
зміною кольору;
увімкненням-вимкненням підсвічування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | AVT |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість кнопок | 8 |
| Потужність | 288W; 576W |
| Призначення | Для RGB+W-стрічок |
| Особливості | Music |
| Пульт керування | Сенсорный/кнопочний |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Тип | Радіо (RF) |
| Струм на виході | 24 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴

