
Світлодіодний контролер для W+WW стрічки RF 2-канальний 12А 2.4G DC12-24В радіо сенсорний 11 кнопок білий (AVT)
810 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022736
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Контролер W+WW RF 2-канальний 12A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 11 кнопок
Контролер W+WW RF 2-канальний 12A 2.4G DC12-24V використовується для керування колірною температурою світла лeд стрічок.
"W" - білий колір (White);
"WW" - теплий білий колір (Warm White).
LED контролер W+WW DC12-24V дозволяє настроювати відтінки світла від холодного білого до теплого білого, що дозволяє створювати різні атмосфери у приміщенні або підсвічування для різних завдань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | AVT |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість кнопок | 11 |
| Потужність | 144W; 288W |
| Призначення | Для W+W-стрічок |
| Особливості | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорный/кнопочний |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Тип | Радіо (RF) |
| Струм на виході | 12 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴

