-3%

Світильник трековий лінійний LED "CENOVA-30" 30Вт 4200К білий (Horoz Electric)
651 ₴
631,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-033-0030-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий лінійний LED "CENOVA-30" 30W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 486 мм х 34 мм х 57 мм |
| Світловий потік (лм) | 3160 lm |
| Термін експлуатації | 40 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 631,47 ₴


