
Підвісний світильник під лампочку "VERTEX" циліндр GU10 чорний (Horoz Electric)
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 021-024-0001-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підвісний світильник під лампочку "VERTEX" циліндр GU10 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | Max. 10W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм х 1200 мм х 55 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


