-3%

Світильник спрямований спот накладний "LAYLA-15" 15Вт 4200К поворотний чорний (Horoz Electric)
961 ₴
932,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-073-0015-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник спрямований спот накладний "LAYLA-15" 15W 4200K поворотний чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 185-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 162 мм x 180 мм |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932,17 ₴



