
Світлодіодний вуличний прожектор LL-4030ARD PRO 30W 3000Lm 6500K IP65 безрамковий чорний (Ardero)
444 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80226
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор Ardero LL-4030ARD PRO 30W 3000Lm 6500K
Лінійка світлодіодних прожекторів серії PRO з покращеними технічними характеристиками.
Серія світлодіодних прожекторів створена для освітлення вуличних просторів, архітектурного підсвічування будівель, освітлення складських та виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів, рекламних конструкцій, воріт і парковок.
Особливості та переваги світильників Ardero LL-4030ARD PRO
Дизайн. Прожектори мають особливу безрамкову конструкцію, завдяки якій збільшується площа розсіювання світла та робить їх дизайн більш лаконічним та “прихованим” в інтер’єрі та екстер’єрі будинків.
Надійна конструкція. Прожектор має міцний корпус з алюмінію та міцний пластиковий розсіювач.
Висока ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісний ІС драйвер. Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 180-265В і захищає від наслідків перепадів напруги.
Якісні світлодіоди. Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, що є стійкими до виникнення світлових дефектів.
Економія. Заощаджують понад 80% енергії у порівнянні з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
Ресурс роботи: 25 000 годин
Енергоефективність: 100Лм/Вт
Гарантія: 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Кількість в пакованні | 40 шт. |
| Напруга, В | 180-265В |
| Потужність, W | 30 Вт |
| Розмір | 166х134х39 мм |
| Світловий потік, Лм | 3000 Лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колірна температура | 6500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴





