-2%

Лінійний світильник світлодіодний "GAMA-30" 30Вт 6400К (Horoz Electric)
182 ₴
178,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-006-0060-025
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний світильник світлодіодний "GAMA-30" 30Вт 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм х 75 мм х 25 мм |
| Світловий потік (лм) | 2250 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178,36 ₴



