-5%

Мобільний гриль на колесах з бічними полицями з круглою решіткою, сталевий, чорний (LV20021803W)
2 450 ₴
2 327,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: LV20021803W
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір гриля: 106x46x96 см
Решітка для смаження: розмір - 44 см, матеріал - хромована сталь
Висота робочої поверхні: 76 см
Решітка для вугілля: розмір - 33 см, матеріал - хромована сталь
Чаша для вугілля: розмір - 46x17 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Кришка: розмір - 46,5x21 см, глибина - 11,5 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю, ручка - жаростійкий пластик
Матеріал ручок - дерево
Ніжки: сталь із жаростійким порошковим покриттям
Колеса: розмір – 14,5 см, матеріал – пластик
Полиця для аксесуарів: розмір - 42x40 см, сталь з жаростійким порошковим покриттям
Бічні полички: розмір – 20x42,5 см, матеріал – дерево
Піддон для золи: розмір - 18x11 см, матеріал - сталь з жаростійким порошковим покриттям, ручка - хромована сталь
Інструкція українською мовою
розмір паковання: 48x22,5x48 см, (вага: 8,9 кг)
Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Решітка для смаження: розмір - 44 см, матеріал - хромована сталь
Висота робочої поверхні: 76 см
Решітка для вугілля: розмір - 33 см, матеріал - хромована сталь
Чаша для вугілля: розмір - 46x17 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Кришка: розмір - 46,5x21 см, глибина - 11,5 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю, ручка - жаростійкий пластик
Матеріал ручок - дерево
Ніжки: сталь із жаростійким порошковим покриттям
Колеса: розмір – 14,5 см, матеріал – пластик
Полиця для аксесуарів: розмір - 42x40 см, сталь з жаростійким порошковим покриттям
Бічні полички: розмір – 20x42,5 см, матеріал – дерево
Піддон для золи: розмір - 18x11 см, матеріал - сталь з жаростійким порошковим покриттям, ручка - хромована сталь
Інструкція українською мовою
розмір паковання: 48x22,5x48 см, (вага: 8,9 кг)
Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 440 мм |
| Висота робочої поверхні | 760 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1060 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 960 мм |
| Вага | 8.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 327,50 ₴








