
Люстра підвісна в стилі лофт 756PR101F-3 WH+BRZ 300MM на 3 плафони Levistella
1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: LVS4279
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал Кількість плафонів - 3 Висота плафона - 135 мм Ширина плафона - 135 мм Тип кріплення - коло 300мм Матеріал кріплення - метал Колір плафона: білий Колір кріплення до стелі - білий Джерело світла - 3 лампи Е27 Максимальна потужність лампочки 60 Ватт Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча Комплектація лампочками: Немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.5 см |
| Діаметр стельової чаші | 300 см |
| Ширина | 13.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴

