
Світлодіодна стрічка різнокольорова RGB 220В 8Вт/м smd5050 60ЛЕД/м IP65 15х7mm герметична (AVT)
105 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1022501
Світлодіодна стрічка герметична AVT RGB 60LED/м 220V smd5050 8Вт/м IP65 15х7mm
Ви завжди зможете застосувати цю світлодіодну стрічку 220 В для наступних цілей:
- рекламних конструкцій;
- формування світлових фігур;
- декорування дерев;
- дизайн барів, кафе, ресторанів, салонів, магазинів та торгових центрів;
- різдвяне оформлення особистих будинків та готелів.
Безсумнівно, надзвичайно поширений вид декоративного підсвічування – це діодна стрічка. у приміщенні. Продукт орієнтований для експлуатації на вулиці для довгих ланцюгів, зазвичай – від 10 м і більше. Тому для зовнішнього декоративного використання вона відмінно підходить. використання
Увага! Не дозволяйте дітям грати зі світлодіодною стрічкою 220В щоб уникнути поразки електричним струмом. Під час встановлення та роботи не порушуйте цілісність стрічки.
Переваги презентованої світлодіодної стрічки:
- Експлуатація на вулиці. Вологозахищеність IP65.
- Тепло- та морозостійкість.
- Високі характеристики міцності: не тріскається і не б'ється.
- Не має ультрафіолетового спектру. .
- Нескладний монтаж. Для кріплення LED стрічки не потрібен спеціальний інструмент та професійні. навички.
- Не вимагає додаткового технічного обслуговування після завершення встановлення.
Таку вологонепроникну стрічку ви зможете експлуатувати при високій вологості для підсвічування будівель або корпусів. того багатогранний, що дозволить вам створити унікальне декоративне освітлення. smd5050 60LED/м IP65 кріпиться до поверхні монтажними кліпсами (придбається додатково).
Світлодіодну стрічку 220 В не можна занурювати у воду. Не можна використовувати в басейнах, лазнях і акваріумах!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 50 М |
| Кількість світлодіодів | 60 Led/m |
| Кратність різання | 100 см |
| Потужність | 8W/m |
| Призначення | Для ванної; Для драбини; Для стелі; Для натяжного стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Тип живлення | Від мережі (блок птання) |
| Ширина | 15 мм |
| Яскравість | Яскрава |
- Ціна: 105 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.





