
Світильник врізний світлодіодний Sensor Ester 9Вт 5000K IP40 нейтральний квадратний з датчиком руху 90х36мм (AVT)
392 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022817
Світлодіодний сенсорний LED світильник Ester квадратний 9W 5000К IP40
Світлодіодний світильник ТМ «AVT» із вбудованими датчиками руху – це сучасний, економічний та екологічно безпечний світильник, який забезпечує автоматичне включення світла за наявності рухи. Він ідеально підходить для освітлення житлових приміщень (комори, коридори, сходові клітки), громадських місць (офіси, торговельні заклади) та об'єктів ЖКГ (під'їзди, підвали). Оснащений інфрачервоним датчиком руху та датчиком "День/Ніч", цей світильник є розумним вибором для тих, хто шукає комфорт та ефективність
Використання матового розсіювача без рамок дозволяє розсіювати світло рівномірно з широким кутом світіння 180 градусів. p>
Споживає електроенергію в 10 разів менше, ніж лампи розжарювання і втричі менше, ніж люмінесцентні лампи.
LED світильник Sensor Ester оснащений двома вбудованими датчиками руху:
- Інфрачервоний датчик.
- Датчик «День/Ніч».
Особливості сенсорного світильника Ester:
- корпус з металу;
- розсіювач з опалового матового полікарбонату;
- світлодіодна матриця;
- драйвер;
- датчик руху.
- може використовуватися в приміщеннях (ступінь захисту - ip40);
- діапазон температури навколишнього середовища від -20 °С до +40°С;
- широкий діапазон робочої напруги 175-265v;
- легкий монтаж;
- стильний корпус;
- низьке енергоспоживання;
- миттєвий старт і відсутність мерехтіння;
- не випромінює ультрафіолет і не містить ртуті;
- випромінює світло в потрібному напрямку без застосування рефлекторів та відбивачів;
- індекс кольору - Ra>80;
- має низьке тепловиділення;
- включається відразу, без пауз на розігрів – миттєве повне світло;
- світлодіодний світильник стійкий до циклічного навантаження;
- не вимагає спеціальної утилізації.
Характеристики сенсорного світильника ESTER:
- Вхідна напруга: 85V -265V 50Hz
- Потужність: 9W
- Яскравість: 950 lm
- Колір: White
- Колірна температура: 5000K
- < li>Матеріал: пластик
- Габарити: 90*36 mm
- Габарити під врізання: 54-110 мм
Звернемо увагу, що монтаж та підключення світильника має проводити кваліфікований спеціаліст.
Світлодіодний світильник ТМ «AVT» серії ESTER завдяки можливості регулювання кріпильних пружин можна вбудовувати в наявні отвори в стелі або стінах.
Для встановлення необхідно в основу світильника встановити кріпильні пружини та розтягнути їх на необхідний діаметр посадкового отвору.
- Розпакувати світильник.
- Вибрати місце встановлення світильника.
- Вимкнути 220 В/В. (А)
- Зробити в стелі отвір необхідного діаметра (діаметр під врізання). (В)
- Закріпити кріпильні пружини на корпусі світильника. (С, D)
- Підключити роз'єми світильника до роз'ємів Led драйвера.
- Led драйвер підключити до Sensor Driver.
- Підключити дроти Sensor Driver. до мережі живлення 220 В/В.
- Затиснути пружини та встановити в монтажний отвір.
- Увімкнути живлення 220В/V. (F)
Вибираючи світлодіодні світильники ТМ «AVT», ви отримуєте сучасне та економічне освітлення, яке ідеально підходить як для житлових, так і для комерційних приміщень, для освітлення бомбосховищ.
Файли та інструкції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Точковий; Стельовий |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина: | 90 мм |
| Потужність | 9W |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Способ монтажа | Лапки |
| Світловий потік | 950 Lm |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Гарантія | 12 міс |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Тип монтажа | Врізний; Вбудований |
| Серія | Ester |
| Клас якості | Standart |
| Особливості | З датчиком руху; Сенсорний; З датчиком день/ніч |
| Температура світіння | 5000 K |
| IP захист | IP40 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Розміри під врізку | 36x90 мм |
| Тип приміщення | Для РКХ; Для складу; Для сходів; Для коридору; Для офісу; Для комбінованих: Для під'їзду; Для подвала |
- Ціна: 392 ₴



