
Світильник накладний світлодіодний МОТОКО Gloria 24Вт 4000K IP40 нейтральний квадратний графітовий 160х160х40mm
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022810
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний квадратний LED світильник МОТОКО Gloria 24W 4000К IP40 графіт
Світлодіодний світильник ТМ МОТОКО серії GLORIA - це надійне рішення для загального або місцевого освітлення житлових, громадських та адміністративних приміщень. Лед світильник GLORIA ідеально підходить для використання в офісах, торгових закладах, готелях та інших просторах, де потрібна висока якість освітлення та економія електроенергії. світильник споживає в 10 разів менше електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання та втричі менше, ніж люмінесцентні лампи.
- Простота монтажу: накладні світильники легко та швидко встановлюються на стіни або стелю.
- Безпека та екологічність: світильник не містить ртуті, не виділяє шкідливих речовин та не випромінює ультрафіолет.
- Малое тепловиділення: мінімальне нагрівання робить його безпечним у використанні.
- Миттєве включення: світло вмикається без пауз, забезпечуючи повну яскравість відразу.
- Тривалий термін служби: світлодіоди працюють до 30 000 годин, що робить їх довговічними та надійними.
- Широкий кут розсіювання: 120° забезпечує рівномірне освітлення без необхідності в рефлекторах або відбивачах.
- Стійкість до циклічному навантаженні: витримує багаторазове включення та вимкнення без зниження якості освітлення.
- Вхідна напруга: 85V-265V 50Hz
- Потужність: 24W
- Яскравість: 2400 lm
- Колір: White
- Колірна температура: 4000K
- Матеріал корпусу: метал< /li>
- Колір корпусу: сірий
- Габарити: 160*40 mm
- Індекс перенесення кольорів: Ra > 80
- Робоча температура: від -20°C до +50°C
- Кут розсіювання: 120°
- Термін служби світлодіодів: 30 000 годин
Особливості монтажу світильника 24W МОТОКО серії Gloria:
Світлодіодні світильники ТМ МОТОКО серії GLORIA — це поєднання надійності, сучасного дизайну та економії енергії, яке робить їх ідеальним вибором для освітлення будь-якого приміщення.
Файли та інструкції
- Розпакуйте світильник.
- Виберіть місце для його встановлення.
- Вимкніть живлення в мережі 220 В.
- Від'єднайте внутрішню знімну частину світильника.
- Встановіть та закріпіть драйвер на монтажній поверхні .
- Підключіть дроти світильника до електропроводки.
- Закріпіть світильник на монтажній поверхні, повернувши його. за годинниковою стрілкою на 180°. Увімкніть живлення 220 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP40 |
| Висота | 40 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина: | 160 мм |
| Клас якості | Professional |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Потужність | 24W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Серія | Gloria |
| Способ монтажа | Саморізи |
| Температура світіння | 4000 K |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип світильника | Стельовий; Настінний |
| Колір світіння | Графітовий |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴


