-3%

Світильник вуличний консольний LED "ROCKET-30" 30Вт 6400K 3600Лм IP65 вуличний чорний (Horoz Electric)
863 ₴
837,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-015-0030-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний консольний LED "ROCKET-30" 30Вт 6400K 3600Лм IP65 вуличний чорний Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 424.3 мм x 128 мм |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Термін експлуатації | 30.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837,11 ₴


