
Прожектор LED "PARDUS-10" 10Вт 6400K 900Лм 900Лм IP65 вуличний чорний (Horoz Electric)
173 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-028-0010-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор LED "PARDUS-10" 10Вт 6400K 900Лм 900Лм IP65 вуличний чорний Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 900 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴


