
Світильник врізний LED "ALEXIS-9 3CCT" 9Вт 3000-4000-6500K 780Лм 125мм круглий білий (Horoz Electric)
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-087-0009-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний LED "ALEXIS-9 3CCT" 9Вт 3000-4000-6500K 780Лм 125мм круглий білий Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 9 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø125 mm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Врізний отвір | 100 mm |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 780 lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴



