-4%

Прожектор LED "BORNEO-200" 200Вт 6400K 24000Лм IP65 вуличний чорний (Horoz Electric)
2 951 ₴
2 832,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-033-0200-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор LED "BORNEO-200" 200Вт 6400K 24000Лм IP65 вуличний чорний Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 445 мм *B 425 мм |
| Світловий потік (лм) | 24000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 832,96 ₴


