
Лінійний світлодіодний світильник AL5020ARD 52W 6500К 4680Лм IP40 120см призма чорний (Ardero)
275 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 80364
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лінійні світильники Ardero AL5020ARD
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торгових майданчиків, коридорів, сходових прольотів, складських і виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Особливості та переваги світлодіодного лінійного світильника Ardero AL5020ARD 52 Вт 6500 К призму:
- Економія електроенергії до 50%, порівнюючи з люмінесцентними світильниками, і 90% проти лампів розжарювання
- Якісна електроніка обладнана високоякісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруги 175-265 В
- Матовий і призматичний розсіювачі Світильники з призматичним розсіювачем забезпечують максимальну яскравість, а з матовим роблять світло м'якшим.
- Новий колір корпусу Модель у чорному корпусі (арт.80364) для створення візуальних акцентів у дизайні
- Максимальна потужність моделі 100 Вт (арт.80365) має найвищу потужність, реалізовану в корпусі завдовжки 1,2 м, водночас із високою енергоефективністю 90 лм/Вт
- Яскраве освітлення завдяки якісному розсіювачу забезпечується рівномірність освітлення, широкий кут розсіювання світла та висока світлопропускна здатність.
- Комфортне світло миттєве увімкнення й брак мерехтіння робить використання світильника безпечним для очей
- Тривалий ресурс роботи 25 000 годин
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Лінійний |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Світловий потік | 4680 лм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал розсіювача | Приматичний полістирол |
| Напруга | 175-265 В |
| Потужність, Вт | 52 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 1200*60*23 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип джерела світла | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.



