
Світильник настінний кутовий Sieve бра під лампу Т8 чорний 124см NL 12460 MSK
1 344 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618243
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструкція світильника дозволяє кріпити його тільки в кут приміщення При підборі лампи для світильника важливо звернути увагу, що світильник ставиться лампа Т8 з цоколем G13 саме з одностороннім підключенням. Це означає, що з двостороннім підключенням лампу в нього ставити не можна. Стильний настінний світильник серії Sieve отворами, через які розсіюється світло. Як джерела світла використовується лампочка, розташована всередині металевого плафона. Модель поєднала у собі дух творчості та свободи. Такий футуристичний витвір мистецтва стане гарним доповненням квартири, будинку, офісу, ресторану, кафе, готелю чи клубу. За допомогою такого бра можна красиво зонувати простір, розділяючи одну кімнату на місця для відпочинку, роботи та розваг. Настінний світильник гармонійно поєднує у собі елементи старовини та сучасності. Він створений для тих, хто цінує світло, повітря та простір у приміщенні. Цей елемент інтер'єру чудово доповнить стиль лофт та стане додатковим джерелом освітлення. Він підходить як для великих, так і для маленьких кімнат. Простий дизайн, але скільки в ньому тепла та світла. Спокійне і стримане освітлення забезпечує розслаблюючу атмосферу і сприяє відпочинку або душевним бесідам. Бра характеризується довговічністю, практичністю та функціональністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G13 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1240 мм |
| Висота плафона | 1240 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Код товару | 12460 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 126х20х7 см |
| Серія | Sieve |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Т8 G13 з одностор. підкл. |
| Тип світильника | Бра кутовий |
| Ширина | 60 мм |
| Ширина плафона | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴



