Новинка
-4%

Світлодіодний прожектор переносний "PEGASUS/W-100" 100Вт 6400K 11700Лм IP65 з кабелем живлення (Horoz Electric)
1 882 ₴
1 806,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-032-0100-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор переносний "PEGASUS/W-100" 100Вт 6400K 11700Лм IP65 з кабелем живлення Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 100W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 223.3 мм х 80.4 мм х 194.8мм |
| Світловий потік (лм) | 11700 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806,72 ₴



