
Світлодіодна люстра з пультом світильник AL6520ARD LUCE 65Вт 3000-6000К D42 стельовий білий (Ardero)
2 313 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80493
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник з пультом Ardero AL6520ARD LUCE
Колекція світлодіодних світильників із силіконовим розсіювачем LUCE
Накладні світлодіодні світильники з пультом призначені для освітлення приміщень площею до 20 кв.м.
>Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6520ARD LUCE 65Вт білий:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дистанційний пульт | Да |
| Кількість в пакованні | 5 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Потужність, Вт | 65 |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | Ø420х110 мм |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Серія | LUCE |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | 3000-6000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 313 ₴



