
Фасадний LED накладний світильник DH0161ARD 7W 3000K IP54 чорний (Ardero)
1 352 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80634
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Архітектурні LED світильники Ardero DH0161ARD
Архітектурні світильники – це стильне та функціональне рішення для зовнішнього освітлення будівель та ландшафтів. Виготовлені в сучасному дизайні вони прекрасно доповнюють будь-який екстер'єр, підкреслюючи архітектурні особливості і створюючи приємну атмосферу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Потужність, Вт | 7 |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 50*100*270 мм |
| Світловий потік | 230 лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 352 ₴



