
Світлодіодна стрічка Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW PCB 5mm 12В 120Led/m 9W/m нейтральний білий, 1м Біом
92 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 00-00022086
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка Biom Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW PCB 5мм 12В 120Лед/м 9Вт/м нейтральний білий, 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022086 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW, PCB 5mm, нейтр. білий, негерметична, |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Розмір | 5x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 2.24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м


