
Світлодіодна стрічка Professional BPS-G3-20-220-2835-120-CW-44 220В 120Лед/м 8Вт/м IP44 холодний білий, 20м
2 340 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00022836
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка Biom Professional BPS-G3-20-220-2835-120-CW-44 220В 120Лед/м 8Вт/м IP44 холодний білий, 20м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 24 м |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Артикул | 00-00022836 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-CW-44 220В IP44 холодний білий, 1м |
| Робоча напруга | AC 200-240V |
| Ціна | 2.66 |
| Розділ | Світлодіодна стрічка 220V |
| Температура світла | 7000-7500 K |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Наявність | В наявності |
| Валюта | USD |
| Світловий потік, Lm | 870 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Розмір | 8x2 мм |
| Споживана потужність | 8 Вт/м |
| Клас захисту | IP44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴


