
Блок живлення світлодіодний Professional DC24 60W BPX-24-60 2.5А 138х36х24mm (Біом)
325 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023390
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення світлодіодний Biom Professional DC24 60W BPX-24-60 2.5А 138х36х24мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00023390 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 60 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC24 60W BPX-24-60 2.5А |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 138x36x24 |
| Робоча напруга | AC 180-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 7.42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴



