
Димер для лед стрічки D-24RF8-T-B, 8A×3 канали RF пульт DC12-24V чорний (Біом)
374 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00025611
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер OEM D-24RF8-T-B (8A*3кан) - використовується для плавного регулювання яскравості світла монохромних світлодіодних стрічок 12-24V.
Його потужність дорівнює 288W (12V) або 576W (24V).
Керування димером здійснюється за допомогою RF-пульта, який працює на частоті 433.92 МГц.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00025611 |
| Валюта | USD |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Потужність | 12V < 288W / 24V < 576W |
| Назва | Димер OEM D-24RF8-T-B (8A*3кан) DC12-24V чорний |
| Наявність | В наявності |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | DC 12-24V |
| Розділ | Димери |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | Радіо (RF) |
| Ток | 24A (8A/канал) |
| Ціна | 8.54 |
| Число каналів | 3 канали |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴



