
Консольний світильник на сонячній батареї з датчиком руху «GRAND PRO-200» 1900Лм 6400К IP65 герметичний
2 374 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-009-2200-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Консольний світильник на сонячній батареї з датчиком руху «GRAND PRO-200» 1900Лм 6400К IP65 герметичний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | PIR Сенсор |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Світловий потік (лм) | 1900 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| батарея | 3,2V / 5AH Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 374 ₴


