
Світильник накладний «NORA PRO/S-5» 5W 3000-4500-6000К 450Лм 93х30мм круглий чорний (Horoz Electric)
186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-078-1005-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний «NORA PRO/S-5» 5W 3000-4500-6000К 450Лм 93х30мм круглий чорний (Horoz Electric)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | хустка |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø93x30 mm |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴


