-4%

Настінний лінійний світильник бра LED «SALDA-14» 14W 4200К 680Лм 920х70х140мм чорний (Horoz Electric)
1 203 ₴
1 154,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-010-0014-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний лінійний світильник бра LED «SALDA-14» 14W 4200К 680Лм 920х70х140мм чорний (Horoz Electric)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній , Метал |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 85-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 920 мм х 70 мм х 140 мм |
| Світловий потік (лм) | 680 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154,88 ₴


