-13%

Светильник подвесной патрон E27, черный/белый
1 225 ₴
1 065,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF00003084
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підвіс у стилі лофт
Матеріал люстри – метал + текстиль на пластику
Колір - чорний + білий
Кількість плафонів – 1
Розмір плафона – 380х370 мм
Довжина кабеля - 1100 мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення до стелі – чорний
Тип люстри – підвісна
Джерело світла - 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампи – 60 Вт
Можливе використання лампи: світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона
Комплектація лампою – ні
Матеріал люстри – метал + текстиль на пластику
Колір - чорний + білий
Кількість плафонів – 1
Розмір плафона – 380х370 мм
Довжина кабеля - 1100 мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення до стелі – чорний
Тип люстри – підвісна
Джерело світла - 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампи – 60 Вт
Можливе використання лампи: світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона
Комплектація лампою – ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дiаметр плафону, мм | 380 |
| Довжина кабеля | 1100 мм |
| Источник света | 1 лампа Е27 |
| Количество ламп | 1 |
| Колір кріплення до стелі | чорний |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 1 |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + текстиль на пластику |
| Можливе використання лампи | світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона |
| Розмір плафона | 380х370 мм |
| Тип люстры | Подвесная |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 1 065,75 ₴

