-13%

Светильник подвесной патрон E27, черный/золотой
1 103 ₴
959,61 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0001148
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підвіс у стилі лофт 7546403B-1 BK
Матеріал люстри – метал
Колір - чорний (зовні) + золото (всередині)
Кількість плафонів – 1
Розмір плафона – 235х290 мм
Довжина кабеля - 1200 мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення до стелі – чорний
Тип люстри – підвісна
Джерело світла - 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампи – 60 Вт
Можливе використання лампи: світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона
Комплектація лампою – ні
Матеріал люстри – метал
Колір - чорний (зовні) + золото (всередині)
Кількість плафонів – 1
Розмір плафона – 235х290 мм
Довжина кабеля - 1200 мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення до стелі – чорний
Тип люстри – підвісна
Джерело світла - 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампи – 60 Вт
Можливе використання лампи: світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона
Комплектація лампою – ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина кабеля | 1200 мм |
| Источник света | 1 лампа Е27 |
| Количество ламп | 1 |
| Колір кріплення до стелі | чорний |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 1 |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Можливе використання лампи | світлодіодна, енергозберігаюча, лампа розжарювання, лампа Едісона |
| Розмір плафона | 235х290 мм |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип люстры | Подвесная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 959,61 ₴


