-13%

Люстра с 16 стеклянными плафонами, патрон E27, черный/белый
4 410 ₴
3 836,70 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0002485
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний + білий
Кількість плафонів: 16
Плафон: 130 мм (скло)
Висота (макс.): 420 / 520 / 720 мм
Центральний стрижень: складений (200+300 мм)
Діаметр люстри: 950 мм
Основа: 120х20 мм (планка 115 мм)
Матеріал основи: метал
Джерело світла: 16 ламп Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: чорний + білий
Кількість плафонів: 16
Плафон: 130 мм (скло)
Висота (макс.): 420 / 520 / 720 мм
Центральний стрижень: складений (200+300 мм)
Діаметр люстри: 950 мм
Основа: 120х20 мм (планка 115 мм)
Матеріал основи: метал
Джерело світла: 16 ламп Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 420 / 520 / 720 мм |
| Діаметр люстри | 950 мм |
| Источник света | 16 ламп Е27 |
| Колір люстри | чорний + білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Кількість плафонів | 16 |
| Материал основы | Металл |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Основа | 120х20 мм (планка 115 мм) |
| Плафон | 130 мм (скло) |
| Центральний стрижень | складений (200+300 мм) |
Информация для заказа
- Цена: 3 836,70 ₴


