Підвіс в стилі лофт з гирею 7526855F-1G BK(300)
Матеріал плафона: метал
Колір плафона - чорний
Кількість плафонів - 1
Висота плафона - 115 мм
Ширина плафона - 300 мм
Патрон - чорний
Кріплення до стелі - коло 100 мм
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 1 Е27 лампа
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Немає
Тип люстри - підвісна
Матеріал плафона: метал
Колір плафона - чорний
Кількість плафонів - 1
Висота плафона - 115 мм
Ширина плафона - 300 мм
Патрон - чорний
Кріплення до стелі - коло 100 мм
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 1 Е27 лампа
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Немає
Тип люстри - підвісна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота плафона | 115 мм |
| Дiаметр плафону, мм | 300 |
| Источник света | 1 Е27 лампа |
| Количество ламп | 1 |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кріплення до стелі | коло 100 мм |
| Кількість плафонів | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Патрон | чорний |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип люстры | Подвесная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
| Ширина плафона | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 898 ₴



