Підвіс в стиле лофт з гирею 7526858F-1G BK
Кількість плафонів – 1
Ширина плафону - 290 мм
Висота плафона - 160 мм
Кріплення - стельове коло 105 мм
Колір кріплення - чорний
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 1 лампа Е27
Колір патрона – чорний
Можливе виготовлення з іншим кольором патрона
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Ні
Тип люстри – підвісна
Кількість плафонів – 1
Ширина плафону - 290 мм
Висота плафона - 160 мм
Кріплення - стельове коло 105 мм
Колір кріплення - чорний
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 1 лампа Е27
Колір патрона – чорний
Можливе виготовлення з іншим кольором патрона
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Ні
Тип люстри – підвісна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота плафона | 160 мм |
| Дiаметр плафону, мм | 290 |
| Источник света | 1 лампа Е27 |
| Количество ламп | 1 |
| Колір кріплення | чорний |
| Колір патрона | чорний |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Крепеж | стельове коло 105 мм |
| Кількість плафонів | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип люстры | Подвесная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
| Ширина плафону | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 979 ₴



