Люстра LED 752L56 BK
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - чорний
Колір акрилу - білий
Розмір - 90*300 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*14=28 W
Люстра поставляється з пультом управління
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - чорний
Колір акрилу - білий
Розмір - 90*300 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*14=28 W
Люстра поставляється з пультом управління
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет плафона | Черный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Источник света | LED |
| Колір акрилу | білий |
| Материал | метал+акрил |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | акрил |
| Мощность | 2*14=28 W |
| Потужність, W | 28W (14+14) |
| Размер | 90*300 мм |
| Тип крепежа | стельове |
| Тип люстры | Потолочная |
| Форма | Круг |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет металла | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 420,71 ₴


