-13%

LED люстра 36W, черный
2 042 ₴
1 776,54 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0003316
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра LED 752L57 BK
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - чорний
Колір акрилу - білий
Розмір - 90*380 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*18=36 W
Люстра поставляється з пультом управління
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - чорний
Колір акрилу - білий
Розмір - 90*380 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*18=36 W
Люстра поставляється з пультом управління
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Діаметр, мм | 380 |
| Источник света | LED |
| Колір акрилу | білий |
| Материал | метал+акрил |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 2*18=36 W |
| Потужність, W | 36W (18+18) |
| Размер | 90*380 мм |
| Тип крепежа | стельове |
| Тип люстры | Потолочная |
| Форма | Круг |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет металла | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 776,54 ₴


