Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний+білий
Діаметр: 1000 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення - стельове коло
Кріплення до стелі колір - чорний (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 27 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W - в подарунок
Колір люстри: чорний+білий
Діаметр: 1000 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення - стельове коло
Кріплення до стелі колір - чорний (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 27 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W - в подарунок
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекті лампочка G4 1W | в подарунок |
| Висота (макс) | 700мм |
| Диаметр | 1000 мм |
| Источник света | 27 ламп G4 (220v) |
| Количество ламп | 27 |
| Колір люстри | чорний+білий |
| Комплектація лампою | Да |
| Кріплення до стелі колір | чорний (діаметр 120мм) |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Черный |
| Центральна (осьова ) трубка | 200+300мм |
| Цоколь | G4 |
Информация для заказа
- Цена: 4 490 ₴



